PROFESJONALNE USŁUGI PORZĄDKOWE

Nasza firma zajmuje się usługami porządkowymi budynków mieszkalnych, przestrzeni biurowych oraz powierzchni przemysłowych.
Zawsze zachowujemy w naszej pracy najwyższy profesjonalizmem oraz dokładność.
Najważniejszym celem naszej działalności jest satysfakcja Klienta, więc zawsze wykonujemy zlecenia sumiennie i sprawnie.
Zadzwoń teraz
Zadzwoń teraz
sprzatanie-web

Nowoczesny sprzęt porządkowy

Najlepsze, jakościowe środki czyszczące

Stawiamy na rozwój, innowacyjność, a za najlepszą formę reklamy uznajemy dobrą opinię naszych Klientów. W związku z tym przykładamy szczególną wagę, aby jakość naszych usług była najwyższa. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem, nowoczesnym sprzętem i najlepszymi środkami czyszczącymi. Zapraszamy do współpracy!

Kilka informacji o firmie:

 • 4 lata doświadczenia
 • setki zadowolonych klientów
 • długofalowe współprace
 • Sprzęt renomowanych marek
 • Najwyższej jakości środki
 • Stała aktualizacja wiedzy

Jesteśmy także na portalu Oferteo.pl

DLACZEGO

wybrać CLEANOS?

PROFESJONALIZM

Dokładne wykonywanie pracy przy użyciu profesjonalnego sprzętu oraz z zachowaniem zasad BHP.

PŁYNNOŚĆ REALIZACJI

Elastyczne podejście do klienta, dobranie odpowiedniego planu pracy do zapotrzebowania zleceniodawcy.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Gwarancja na wykonaną pracę oraz troska o zadowolenie klienta.

KONKURENCYJNOŚĆ

Dobór odpowiedniego pakietu usług do zapotrzebowania klienta oraz jego możliwości. Darmowa wycena.

NASZE USŁUGI

Dowiedz się czym zajmuje się firma CLEANOS

SPRZĄTANIE DOMÓW I MIESZKAŃ

Najedź na ikonkę aby przeczytać więcej >>

SPRZĄTANIE DOMÓW I MIESZKAŃ

Świadczymy usługi w zakresie sprzątania domów oraz mieszkań. Zdajemy sobie sprawę jak sprzątanie całego domu bądź mieszkania potrafi być czasochłonne dlatego wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klienta i posiadamy w ofercie usługę kompleksowego sprzątania. Usługa może być dopasowana do klienta począwszy od zakresu prac po ich częstotliwość.

SPRZĄTANIE BIUR I LOKALI USŁUGOWYCH

Najedź na ikonkę aby przeczytać więcej >>

SPRZĄTANIE BIUR I LOKALI USŁUGOWYCH

Świadczymy usługi w zakresie sprzątania biur i lokali usługowych. Większość właścicieli oraz pracowników ceni sobie porządek w miejscu pracy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że podczas natłoku obowiązków bardzo często brakuje czasu na zadbanie o czystość. Nasza firma pomoże zająć się tym problemem a dzięki temu Państwo będą mogli skupić się tylko i wyłącznie na realizacji swoich założeń biznesowych.

WSPARCIE WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH

Najedź na ikonkę aby przeczytać więcej >>

WSPARCIE WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH

Świadczymy usługi w zakresie sprzątania klatek schodowych oraz utrzymywanie czystości na terenie wspólnot mieszkaniowych. Części wspólne bardzo często są zaniedbane ze względu na to, że nie ma ustalonego odpowiedniego harmonogramu, który pozwoli mieszkańcom zadbać o czystość. Dzięki współpracy z naszą firmą będą Państwo mieli pewność, że czystość klatki schodowej oraz porządek wokół budynku będą dopilnowane z najwyższą starannością.

OBSŁUGA PORZĄDKOWA EVENTÓW

Najedź na ikonkę aby przeczytać więcej >>

OBSŁUGA PORZĄDKOWA EVENTÓW

Świadczymy usługi w zakresie sprzątania po imprezach odbywających się w plenerze jak i wewnątrz różnych budynków. Zdajemy sobie sprawę ile pracy muszą włożyć organizatorzy eventów w organizacje danego wydarzenia. W związku z tym chcemy zaoferować Państwu nasze usługi polegające na dbaniu o porządek podczas trwania eventów jak i po ich zakończeniu, po to żeby zostawić miejsce wykorzystane do organizacji w jak najlepszym porządku.

ETAPY WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do zapoznania się z etapami współpracy z firmą CLEANOS
 • 1. Kontakt

  Określenie przez klienta zapotrzebowania na usługę oraz umówienie się na oględziny obiektu podlegającemu sprzątaniu.

 • 2. Oględziny

  Przyjazd pracownika Naszej firmy w celu określenia możliwości wykonania zlecenia oraz uzyskanie wszystkich potrzebnych informacji do wykonania darmowej wyceny.

 • 3. Wycena

  Telefoniczne lub mailowe przedstawienie przygotowanej oferty dopasowanej do zapotrzebowania i możliwości klienta.

 • 4. Umowa

  Dostosowanie odpowiedniego terminu realizacji zlecenia według oczekiwań Klienta i podpisanie umowy na wykonanie usługi.

 • 5. Realizacja

  Wykonanie wybranej przez Klienta usługi zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami.

 • 6. Odbiór

  Odbiór wykonanej przez nas usługi oraz ocena Naszej pracy.

KONTAKT

Skontaktuj się z firmą CLEANOS!

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Fachowo doradzimy, umówimy się na spotkanie, wyjaśnimy na czym będzie polegało zlecenie.

Wyślij

Sprzątanie domów - Sprzątanie biur i lokali usługowych - Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych - Obsługa porządkowa eventów

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi porządkowe najwyższej jakości, które nasza firma – CLEANOS – świadczy na terenie województw dolnośląskiego i opolskiego. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku i setki realizacji na swoim koncie, co przekłada się na doskonałe rozeznanie w rynku i znajomość potrzeb naszych Klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu udaje nam się łączyć doskonałą jakość z przystępną ceną. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważna dla Klientów jest też terminowość wykonania, i również w tej kwestii reprezentujemy najwyższe standardy.W naszej ofercie znajdą Państwo miedzy innymi:
Sprzątanie domów – w tym: Sprzątanie domów WrocławSprzątanie domów Opole, ale także inne miejscowości województw dolnośląskiego i opolskiego. W dzisiejszych czasach kiedy wszyscy są zabiegani i bardzo dużo czasu poświęcają na pracę i swoje pasje, nie zawsze jest czas na utrzymanie domostwa na odpowiednim poziomie czystości. Szczególnie jeśli Klient posiada duży dom, ale nie zawsze to jest regułą. Usługa sprzątanie domów jest dla ludzi intensywnie aktywnych, zarówno zawodowo jak i na innych płaszczyznach.Sprzątanie biur i lokali usługowych – czyli oferta dla firm. Każda szanująca się firma ma wynajętą ekipę porządkową która się zjawia w ustalonych terminach i wykonuje wcześniej wyznaczone zabiegi porządkowe. Korzystając z oferty firmy CLEANOS mają Państwo gwarancję, że wasze biura czy lokale usługowe będą utrzymane w idealnym stanie. Sprzątanie biur Wrocław, Sprzątanie biur Opole, Sprzątanie lokali usługowych Wrocław, Sprzątanie lokali usługowych Opole.Kolejną naszą sztandarową usługą jest Wsparcie dla Wspólnot Mieszkaniowych. Budynki mieszkalne najczęściej mają usługę porządkową wliczoną w czynsz, a wspólnoty mieszkaniowe muszą znaleźć partnera do współpracy w zakresie utrzymanie w czystości klatek schodowych, terenów wokół budynku czy piwnic. Również i tutaj firma CLEANOS poleca się i oferuje swoje usługi.Obsługa porządkowa eventów – konferencje, szkolenia, koncerty, festyny i tym podobne imprezy generują olbrzymią ilość śmieci i nieporządku, które trzeba uprzątnąć. Firma CLEANOS wywiąże się z tego zadania idealnie. Obsługa porządkowa eventów Wrocław, Obsługa porządkowe eventów Opole, Obsługa porządkowa eventów dolnośląskie, Obsługa porządkowa eventów opolskie.

Zawsze przestrzegamy najwyższych standardów i używamy środków i materiałów czyszczących najlepszej jakości.